archieffoto kledingbeurs
archieffoto kledingbeurs

Kleding- en speelgoedbeurs Strijen 22 september

Algemeen 488 keer gelezen

Strijen - Na een mooie voorjaarsbeurs is er weer een kleding- en speelgoedbeurs op vrijdag 22 september van 18.30-20.30 uur in Gebouw ‘De Haven’ Spui 12 in Strijen (achter de kerk aan het Spui).

Iedereen is welkom op deze beurs, er wordt 2e hands kinder- en dames najaar-/winterkleding vanaf maat 80 tot maat XL aangeboden. Ook zal er speelgoed voor kinderen vanaf 3 jaar zijn.

De toegang is gratis.

Wil je zelf kleding en/of speelgoed, sportkleding/artikelen en schoenen verkopen?, vraag dan een verkoopnummer aan. Dit kan via onderstaande gegevens. Per verkoopnummer (max. 45 artikelen) wordt 1 euro gerekend. Voor speelgoed, kinder- of dameskleding is een apart verkoopnummer nodig. Van de opbrengst wordt 25% ingehouden. Dit komt ten goede aan kinderdagcentrum KleurRijk.

Inleveren kan op woensdag 20 september van 09:00-11:00 uur of op donderdagavond 21 september van 18.30-19.30 uur, alleen nadat een verkoopnummer is aangevraagd. 

Het ophalen van niet verkochte artikelen en de uitbetaling is op vrijdagavond 22 september van 22.00-22.15 uur of in overleg.

Voor meer informatie of verkoopnummer aanvragen: kledingbeursstrijen@gmail.com

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant