Geslaagden Willem van Oranje

Zet je schrap: de lijst met geslaagden van chr. scholengemeenschap Willem van Oranje in Oud-Beijerland. Namens Het Kompas natuurlijk ook van harte gefeliciteerd !!

Geslaagde leerlingen HAVO 1e TIJDVAK
                
Thomas de Jong DEN BOMMEL
Aletta        Goudswaard GOUDSWAARD
Jarend        Herrewijnen GOUDSWAARD
Steffie        Gerritsen HEINENOORD
Eline        Jansen HEINENOORD
Annemaria van den Bogerd KLAASWAAL
Thom van Herk KLAASWAAL
Rune        Hoeve KLAASWAAL
Bianca de Jong KLAASWAAL
Aaron        Prins KLAASWAAL
Manatap        Rietveld KLAASWAAL
Naomi        Visser MAASDAM
Nathalie        Helmer MAASDAM
Niels        Ottevanger MAASDAM
Jojanneke van Daal MIJNSHEERENLAND
Joost van Es MIJNSHEERENLAND
Stefan        Oostingh MIJNSHEERENLAND
Tom de Ruijter MIJNSHEERENLAND
Stefan        Verwijs MIJNSHEERENLAND
Olivier        Overweel MIJNSHEERENLAND
Corinda        Keijzer NIEUW-BEIJERLAND
Jelle van Koppen NIEUW-BEIJERLAND
Ralf        Letterman NIEUW-BEIJERLAND
Emma van der Wolf NIEUW-BEIJERLAND
June        Corino NIEUW-BEIJERLAND
Bo van den Berg NUMANSDORP
Gabri van den Boogert NUMANSDORP
Kay        Bouman NUMANSDORP
Lennart        Droppert NUMANSDORP
Thomas        Edelman NUMANSDORP
Dave van Eijmeren NUMANSDORP
Thomas van Felius NUMANSDORP
Mitchel        Genesis NUMANSDORP
Savanne de Geus NUMANSDORP
Sander        Heemskerk NUMANSDORP
Noah de Jong NUMANSDORP
Tim        Konijnendijk NUMANSDORP
Amber van der Kruk NUMANSDORP
Marnouk van der Laan NUMANSDORP
Lisa        Lenferink NUMANSDORP
Esther van der Meer NUMANSDORP
Eva van der Most NUMANSDORP
Jet        Overvoorde NUMANSDORP
Wouter        Rieken NUMANSDORP
Melle        Teijema NUMANSDORP
Quani        Versterre NUMANSDORP
Roselinde Vogelaar NUMANSDORP
Maurits van Vuuren NUMANSDORP
Jade        Moed NUMANSDORP
Maartje        Arts OUD-BEIJERLAND
Joost van den Berg OUD-BEIJERLAND
Stefan        Boon OUD-BEIJERLAND
Daan den Braber OUD-BEIJERLAND
Max van Dijk OUD-BEIJERLAND
Jeroen        Eikelenboom OUD-BEIJERLAND
Chloé        Ginter OUD-BEIJERLAND
Fleur de Groot OUD-BEIJERLAND
Efraïm        Hardlooper OUD-BEIJERLAND
Tamara van der Have OUD-BEIJERLAND
Vera        Hempel OUD-BEIJERLAND
Mathilde        Hoek OUD-BEIJERLAND
Anoeska        Hoogvliet OUD-BEIJERLAND
Menno        Kant OUD-BEIJERLAND
Jolijn        Kasperink OUD-BEIJERLAND
Stephan        Keizer OUD-BEIJERLAND
Lisanne        Ketting OUD-BEIJERLAND
Ties        Koffijberg OUD-BEIJERLAND
Joey        Kouwenhoven OUD-BEIJERLAND
Britte de Lange OUD-BEIJERLAND
Lisa        Luijendijk OUD-BEIJERLAND
Sven        Markesteijn OUD-BEIJERLAND
Fabienne        Monster OUD-BEIJERLAND
Dylan        Peters OUD-BEIJERLAND
Danya        Podgaïetsky OUD-BEIJERLAND
Kayli        Putkamer OUD-BEIJERLAND
Puck        Roelink OUD-BEIJERLAND
Jesse van Schaijk OUD-BEIJERLAND
Remco        Schilperoord OUD-BEIJERLAND
Rommert        Schoffelmeer OUD-BEIJERLAND
Isabelle        Schurgers OUD-BEIJERLAND
Cerise        Slingerland OUD-BEIJERLAND
Marjolein        Tuk OUD-BEIJERLAND
Sabine van der Velden OUD-BEIJERLAND
Stan de Vroed OUD-BEIJERLAND
Rick        Wijntje OUD-BEIJERLAND
Eileen de Wit OUD-BEIJERLAND
Julian        Adam OUD-BEIJERLAND
Noortje        Konijnendijk OUD-BEIJERLAND
Wouter        Merjenburgh OUD-BEIJERLAND
Jantenny        Vat OUD-BEIJERLAND
Bryan        Villamizar Suarez OUD-BEIJERLAND
Nienke        Waltmans OUD-BEIJERLAND
Femke        Vingerling PIERSHIL
Amber        Broers PUTTERSHOEK
Ard de Bruijn PUTTERSHOEK
Marlène de Pee PUTTERSHOEK
Lise van Wijk PUTTERSHOEK
Stefan van den Berg 'S GRAVENDEEL
Tessa van Bruggen 'S GRAVENDEEL
Joost de Bruin 'S GRAVENDEEL
Fabiënne        Dorsman 'S GRAVENDEEL
Michael        Nederlof 'S GRAVENDEEL
Simone        Tuk 'S GRAVENDEEL
Ylse        Batenburg STRIJEN
Joy van Buren STRIJEN
Ivan        Goetgeluk STRIJEN
Anne        Kamp STRIJEN
Suzanne de Kreek STRIJEN
Wendy        Prooi STRIJEN
Annick        Remijnse STRIJEN
Evi        Rommelse STRIJEN
Charlotte        Speksnijder STRIJEN
Mitchel        Zevenbergen STRIJEN
Mees        Bouter WESTMAAS
Tim        Koningstein WESTMAAS
Amber        Stolk WESTMAAS
Dennis        Berghout WILLEMSTAD
Cynthia        Lageweg WILLEMSTAD
Arie        Fransen WILLEMSTAD
Marit        Apon ZUID-BEIJERLAND
Femke        Hoek ZUID-BEIJERLAND
Jesca        Konijnendijk ZUID-BEIJERLAND
Ashley de Koning ZUID-BEIJERLAND
Quinty van Rossum ZUID-BEIJERLAND
Naomi van der Sluis ZUID-BEIJERLAND
Wout van der Weel Zuid-Beijerland
Sterre        Wijtzes ZUID-BEIJERLAND.

Geslaagde leerlingen VWO 1e tijdvak
        
Femke        Boogaard GOUDSWAARD
Damaris        Jongbloed HEINENOORD
Rick        Snijders HEINENOORD
Jonathan        Wols HEINENOORD
Robin        Batenburg KLAASWAAL
Sahata        Rietveld KLAASWAAL
Sanne        Vrauwdeunt KLAASWAAL
Susan        Zevenbergen KLAASWAAL
Elyse        Heuvelman MAASDAM
Anne        Preesman MAASDAM
Caroline van den Brule MIJNSHEERENLAND
Wietske        Heidt MIJNSHEERENLAND
Suzanne        Kerklaan MIJNSHEERENLAND
Jari        Achterberg NIEUW-BEIJERLAND
Vivian        Dortland NIEUW-BEIJERLAND
Luc        Mulder NIEUW-BEIJERLAND
Tara van der Ree NIEUW-BEIJERLAND
Bram        Bokschoten NUMANSDORP
Robyn de Bruijn NUMANSDORP
Tom van Dam NUMANSDORP
Sissi        Huijs NUMANSDORP
Kjeld        Kemperman NUMANSDORP
Renée        Knoop NUMANSDORP
Tim van Loon NUMANSDORP
Bas        Meere NUMANSDORP
Silvana van der Stappen NUMANSDORP
Tessa van der Stel NUMANSDORP
Maikel den Tuinder NUMANSDORP
Guido van Velthoven NUMANSDORP
Maurits van der Vorm NUMANSDORP
Ilse van Woensel NUMANSDORP
Aniek van Bennekom OUD-BEIJERLAND
Tibbe van der Biezen OUD-BEIJERLAND
Rozemarijn Bijl OUD-BEIJERLAND
Rosalie        Blaauw OUD-BEIJERLAND
Eline        Brasker OUD-BEIJERLAND
Merijn        Briegoos OUD-BEIJERLAND
Yong Xin        Cao OUD-BEIJERLAND
Mayra        Cöp OUD-BEIJERLAND
Britt van Daalen OUD-BEIJERLAND
Lizzy        Fillekes OUD-BEIJERLAND
Thomas van Gilst OUD-BEIJERLAND
Tim van de Graaf OUD-BEIJERLAND
Puck        Groen OUD-BEIJERLAND
Nienke        Groenewoud OUD-BEIJERLAND
Thara 't Hart OUD-BEIJERLAND
Chrystal den Hartigh OUD-BEIJERLAND
Guus van Hemert OUD-BEIJERLAND
Anne-Wil        Hempel OUD-BEIJERLAND
Louise de Herdt OUD-BEIJERLAND
Bastiaan van der Hoeven OUD-BEIJERLAND
Floortje        Hoogstede OUD-BEIJERLAND
Bas de Jager OUD-BEIJERLAND
Demi        Jörns OUD-BEIJERLAND
Esther        Keinemans OUD-BEIJERLAND
Annabel        Kers OUD-BEIJERLAND
Mark van Keulen OUD-BEIJERLAND
Lisa        Kinds OUD-BEIJERLAND
Sara        Koffijberg OUD-BEIJERLAND
Femke        Kok OUD-BEIJERLAND
Ward        Konijnendijk OUD-BEIJERLAND
Maarten        Kruit OUD-BEIJERLAND
Isabel van Lieshout OUD-BEIJERLAND
Floor        Lucas OUD-BEIJERLAND
Annefleur        Mourits OUD-BEIJERLAND
Kim van Noord OUD-BEIJERLAND
Merijn        Oldenburger OUD-BEIJERLAND
Asha        Ouni OUD-BEIJERLAND
Freek        Schoffelmeer OUD-BEIJERLAND
Ilian de Snoo OUD-BEIJERLAND
Arthur van der Staaij OUD-BEIJERLAND
Tristan        Stam OUD-BEIJERLAND
Vivianne        Streefkerk OUD-BEIJERLAND
Lotte        Troost OUD-BEIJERLAND
Tom        Uyl OUD-BEIJERLAND
Sophie        Verrijp OUD-BEIJERLAND
Reinier        Vroonland OUD-BEIJERLAND
Didi        Walsh OUD-BEIJERLAND
Vera        Wander OUD-BEIJERLAND
Annieck        Wijntje OUD-BEIJERLAND
Just van der Veeken OUDE TONGE
Marenka van der Heiden PIERSHIL
Dijn        Hoogerwerf PIERSHIL
Jason        Smit PIERSHIL
Emma        Walkate PUTTERSHOEK
Iris van Dalen 'S GRAVENDEEL
Emi        Huang 'S GRAVENDEEL
Marieke de Jong 'S GRAVENDEEL
Katelyn        Lopes Barreto 'S GRAVENDEEL
Arie        Robbemont 'S GRAVENDEEL
Mirte de Ronde 'S GRAVENDEEL
Nick van Oudheusden 'S-GRAVENDEEL
Jelle        Buitendijk STRIJEN
Sanne        Buitendijk STRIJEN
Dennis den Haan STRIJEN
Susanne        Heesterman STRIJEN
Manuela        Hooghwerff STRIJEN
Tim        Kuiper STRIJEN
Jelle        Troost STRIJEN
Jasmijn        Duiven ZUID-BEIJERLAND
Tom van der Linden ZUID-BEIJERLAND
Noortje        Romeijn ZUID-BEIJERLAND
Eva        Zoeter ZUID-BEIJERLAND.

Geslaagde leerlingen VMBO 4        

Sam van 't Geloof         HEINENOORD        
Wim van den Hoek         HEINENOORD        
Sepp Ridderinkhof         HEINENOORD        
Yara van der Sluis         HEINENOORD        
Selchuk Yumer         HEINENOORD        
Jessica van den Bogerd        KLAASWAAL        
Stijn Hoogland         KLAASWAAL        
Tygo Kreft                KLAASWAAL        
Britt van der Kruk         KLAASWAAL        
Merijn van der Meij         KLAASWAAL        
Sophia Valk                KLAASWAAL        
Max Schaaij                MAASDAM        
Birgit Snapper                MAASDAM        
Valentijn Zonneveld Piek        MAASDAM        
Thim de Jong                MIJNSHEERENLAND        
Lizanne Kamp                MIJNSHEERENLAND        
Isabelle Kerpel         MIJNSHEERENLAND        
Angie de Kruijf         MIJNSHEERENLAND        
Bram Vos                MIJNSHEERENLAND        
Charlotte Wüst         MIJNSHEERENLAND        
Denise van Urk         NIEUW-BEIJERLAND        
Joost van Dueren den Hollander NUMANSDORP        
Anne Groeneweg         NUMANSDORP        
Jeffrey Hattink                NUMANSDORP        
Sylvie van Heteren         NUMANSDORP        
Brady de Jong         NUMANSDORP        
Beerend Lakeman         NUMANSDORP        
Lotte Liefting                NUMANSDORP        
Anthony Noordzij         NUMANSDORP        
Famke Numan         NUMANSDORP        
Emma Osterholt         NUMANSDORP        
Renée van der Sluis         NUMANSDORP        
Bram van Straalen         NUMANSDORP        
Fleur Terlouw                NUMANSDORP        
Dylan den Toom         NUMANSDORP        
Saffira van der Wel         NUMANSDORP        
Valerie van Wingerden        NUMANSDORP        
Martijn Berkenbosch         OUD-BEIJERLAND        
Ricardo Busscher         OUD-BEIJERLAND        
Isabelle Candeias         OUD-BEIJERLAND        
Verena Caspers         OUD-BEIJERLAND        
Carolina Corijn         OUD-BEIJERLAND        
Sam Guttenberg         OUD-BEIJERLAND        
Johas 't Hart                OUD-BEIJERLAND        
Levi Hoek                OUD-BEIJERLAND        
Max Hoogerwerf         OUD-BEIJERLAND        
Jarno Jansen                OUD-BEIJERLAND        
Myrna de Jong         OUD-BEIJERLAND        
Thomas Kindermans         OUD-BEIJERLAND        
Daisy Kleinendorst         OUD-BEIJERLAND        
ElseMarijn van Kooten        OUD-BEIJERLAND        
Kiki Kromjong                OUD-BEIJERLAND        
Frederique Krooswijk         OUD-BEIJERLAND        
Iris van der Linden         OUD-BEIJERLAND        
Fée Maarschalkerweerd        OUD-BEIJERLAND        
Job van der Meijde         OUD-BEIJERLAND        
Kevin van der Meulen        OUD-BEIJERLAND        
Marlyn Mosselman         OUD-BEIJERLAND        
Jill Nomden                OUD-BEIJERLAND        
Serena Posthuma de Boer        OUD-BEIJERLAND        
Hidde Postma                OUD-BEIJERLAND        
Milan Pruyt                OUD-BEIJERLAND        
Daniël Reedijk         OUD-BEIJERLAND        
Marvin Rooijakkers         OUD-BEIJERLAND        
Christian Steehouwer         OUD-BEIJERLAND        
Tom Stoop                OUD-BEIJERLAND        
Nicky Tuk                OUD-BEIJERLAND        
Tristan Verbiesen         OUD-BEIJERLAND        
Wouke Vermeulen         OUD-BEIJERLAND        
Chloë Vreden                OUD-BEIJERLAND        
Wilco Wols                OUD-BEIJERLAND        
Celine Yildirim                OUD-BEIJERLAND        
Thijs Bouman                PIERSHIL        
Robin van Opstal         PIERSHIL        
Demi Appelo                PUTTERSHOEK        
Stefan den Hoed         PUTTERSHOEK        
Demi Hulstaert         PUTTERSHOEK        
Samantha Hulstaert         PUTTERSHOEK        
Mark de Jong                PUTTERSHOEK        
Adriana Mourik         PUTTERSHOEK        
Christine Sterrenburg         PUTTERSHOEK        
Aimee Ton                PUTTERSHOEK        
Michael Weteling         PUTTERSHOEK        
Danny Boom                'S GRAVENDEEL        
Iwan Visser                'S GRAVENDEEL        
Ashley de Zeeuw         'S GRAVENDEEL        
Denise de Zeeuw         'S GRAVENDEEL        
Zaira de Zeeuw         'S GRAVENDEEL        
Joost van der Have         'S-GRAVENDEEL        
Jerrel de Baat                STRIJEN        
Valerie van den Berg         STRIJEN        
Andries Goud                STRIJEN        
Lisette den Haan         STRIJEN        
Lise Heesterman         STRIJEN        
Naomi Jonas                STRIJEN        
Niels de Koning         STRIJEN        
Andrea de Lijser         STRIJEN        
Benjamin de Vries         STRIJEN        
Emma de Vries         STRIJEN        
Thijmen van der Hoek        WESTMAAS        
Flynn den Otter         WESTMAAS        
Rowan Plak                WESTMAAS        
Roel Alberts                WILLEMSTAD        
Hein Fransen                WILLEMSTAD        
Daan van der Schelde        WILLEMSTAD        
Lucas Bosman         ZUID-BEIJERLAND        
Lucinde van Brakel         ZUID-BEIJERLAND        
Danique Lems         ZUID-BEIJERLAND        
Ronan van der Ster         ZUID-BEIJERLAND        
                
 

Meer berichten