Op basis van de resultaten heeft Stan een Belofte Status gekregen van de KNWU. (foto: pr)
Op basis van de resultaten heeft Stan een Belofte Status gekregen van de KNWU. (foto: pr)

Mountainbike talent Stan Zeelenberg verkast

Mountainbike Talent Stan Zeelenberg uit ‘s-Gravendeel krijgt de Belofte Status bij de KNWU en gaat rijden voor Viskercycles MTB Race Team. Na een wat moeizaam seizoen in 2025, waar de stap van de jeugdcategorie naar de nieuwelingen werd gemaakt, is in de laatste veldrit winter weer de aansluiting gevonden, met de landelijke top. 

‘s-Gravendeel - Een bevestiging met een mooie 3de plaats in het klassement en een wat onfortuinlijke 6de plaats op het NK in Huijbergen, waar zeker een podium realistisch was. Het veldrijden, voor de 15-jarige Seuter, is een mooie overbrugging van de winter maar niet de discipline waar Stan Zeelenberg de meeste prioriteit aan geeft. Vanaf begin maart is er weer begonnen met het mountainbiken. Stan wil strijden voor een goed klassement in de NL Cup, een serie races op het hoogste niveau in Nederland, de eerste 3 wedstrijden leverde heel regelmatig een top 5 klassering op. Daarnaast wordt de 3-Nations Cup gereden in een serie van 7 internationale wedstrijden, hierin is de ambitie om voor een top 8 klassering te gaan. Stan gaat dat doen in de kleuren van het gerenommeerde Mountainbike team van Maarten Visker, Viskercycles MTB Team, in het opvallende roze met witte shirt. Het geeft een nieuwe stimulans voor zijn sportcarrière. Op basis van de resultaten heeft Stan een Belofte Status gekregen van de KNWU. Hierdoor is de keuze gemaakt om op de Hoeksche Waard op school te blijven, op de Willem van Oranje in Oud-Beijerland. School en Stan werken al jaren goed samen rondom de planning van de trainingen en wedstrijden en met deze status kan er nog meer gefaciliteerd worden. 


Esmee Brugts Meidentoernooi 14 mei

Maasdam - Op woensdag 25 maart was in de bestuurskamer van FC Binnenmaas, onder toeziend oog van de toernooicommissie, de officiële loting voor het 4e Internationale Esmee Brugts Meidentoernooi. Op Hemelvaartsdag, donderdag 14 mei, staat de vierde editie van dit toonaangevende meidentoernooi op het programma. Het toernooi begint om 08.30 uur en duurt tot circa 18.30 uur. Met maar liefst 50 teams uit Nederland, België, Frankrijk, Duitsland, Engeland en Luxemburg behoort het evenement tot de grootste en meest prestigieuze jeugdtoernooien voor meiden in Nederland.