Repaircafé Oud-Beijerland open op 16 mei

Iedereen is zaterdag 16 mei weer van harte welkom met kapotte spullen.

Oud-Beijerland - Denk daarbij aan: naaimachines, koffiezetters (testcups erbij), laptop, mobiel en computerproblemen, speelgoed, tuingereedschap, huishoudelijke apparaten en naaiwerk. Voor alles geldt dat het schoon en leeg ingeleverd moet worden. Vanaf 10 uur gaat de deur open tot 11.30 uur. Koffie is verkrijgbaar. De reparateurs zien graag dat u bij de reparatie aanwezig blijft. Er wordt niets berekend, wel is men  blij met een donatie in de fooienpot. Tot ziens op het Wijckplein van Alerimus/Open Waard, Zoomwijckplein 11.


'Stoomtractie bij de R.T.M.’ in ‘Mannensoos'

Vrijdag 15 mei is er wegens grote belangstelling nogmaals een film vertoning in de "Mannensoos" van Strijen over de Rotterdamsche Tramweg Maatschappij NV. (R.T.M.) 

Strijen - De film heet "De Stoomtractie bij de R.T.M.". Ook dames zijn van harte welkom. In Buurthuis 'MeMekaer' aan de Kerkstraat 73, aanvang om 14:00 uur. Kosten slechts €1,00 en daarvoor krijgt u ook nog een kopje thee of koffie. Een film vol met unieke beelden over de R.T.M. Met veel Hoeksche Waardse elementen want tot 1957 kwam de R.T.M. (stoom)tram ook in de Hoeksche Waard. Zoveel voor het vervoer van reizigers als vrachtvervoer (o.a. suikerbieten) reed de tram in de regio.