
Geweldige Fancy Fair sluit feestweek van IKC De Boomgaard af
Actueel 661 keer gelezenMIJNSHEERENLAND – Regen of niet, de feeststemming zat er goed in tijdens de Fancy Fair van IKC De Boomgaard. Wat oorspronkelijk een buitenfeest had moeten worden, werd door het tegenvallende weer snel omgetoverd tot een sfeervol binnenevenement. De gangen en lokalen van de school vulden zich met vrolijkheid, spelletjes en de geur van versgebakken friet.
De school organiseerde de Fancy Fair om geld in te zamelen voor nieuwe schooltenues. Deze tenues zullen straks met trots gedragen worden tijdens sporttoernooien en schoolreizen. Met een opkomst van maar liefst zo’n 300 bezoekers leverde de dag een mooie bijdrage aan het realiseren van dat doel.
Bezoekers konden zich uitleven bij allerlei activiteiten: van kikker slaan, snoephappen en blikgooien tot de populaire bibberkoe en het stokvangen. In de sporthal van het Dorpshart van Mijnsheerenland stond een groot luchtkussen klaar, waar kinderen zich volop konden uitleven. Wie trek had, kon terecht bij de frietkar of een ijsje halen. Het rad van avontuur zorgde voor spanning en blije winnaars dankzij de vele prijzen die werden gesponsord door lokale ondernemers.
Ondanks de regen was de sfeer warm en gemoedelijk. Ouders, leerlingen en leerkrachten genoten samen van een dag vol plezier en verbondenheid. Zoals een leerling het mooi verwoordde: “We zijn op school eigenlijk ook net één grote familie.”
Met zulke woorden en zo’n opkomst kijkt IKC De Boomgaard terug op een geslaagde Fancy Fair, eentje die niet alleen geld heeft opgebracht, maar vooral een gevoel van saamhorigheid heeft versterkt. Op naar de volgende 50 jaar!
















