
Echtpaar Van Kleef-Vos uit Puttershoek viert diamanten jubileum
Actueel 92 keer gelezenPuttershoek - De heer A.A.D. van Kleef (83) en mevrouw A.G. van Kleef-Vos (83) vierden op dinsdag 7 juli hun diamanten huwelijk. 60 jaar geleden stapten zij in het huwelijksbootje. Ter gelegenheid van dit jubileum bracht wethouder Adriaan van der Wulp een bezoek aan het echtpaar om hen namens het gemeentebestuur te feliciteren en een mooie bos bloemen te overhandigen.
Meneer Van Kleef werd geboren en groeide op in ’s-Gravendeel. Mevrouw Van Kleef-Vos is geboren en opgegroeid in Numansdorp. Het echtpaar leerde elkaar kennen in Numansdorp. Meneer reed daar regelmatig met zijn brommer door het dorp en zo ontstond het eerste contact. Na hun huwelijk verhuisden zij naar Puttershoek, waar zij nog altijd wonen.
Het echtpaar heeft een zoon en een dochter en is de trotse opa en oma van 5 kleinkinderen.
Meneer Van Kleef werkte zijn hele werkzame leven bij de Suikerfabriek in Puttershoek. Hij zorgde voor het onderhoud van de machines en werkte jarenlang in ploegendienst. Daardoor was er weinig tijd voor het verenigingsleven. Inmiddels speelt hij al ongeveer 10 jaar met veel plezier tafeltennis.
Mevrouw Van Kleef-Vos zingt bij koor Asaf. Dit jaar viert het koor zijn 100-jarig bestaan. Daarnaast houdt mevrouw van puzzelen.
Beiden hebben zich door de jaren heen actief ingezet voor de kerk. Mevrouw hielp onder andere met het schoonmaken van de kerk en brengt nog altijd kerkbladen rond. Het echtpaar fietst graag en maakte in de loop der jaren veel mooie vakanties. Vroeger reisden zij naar Italië en Oostenrijk.
Dit is hun geheim voor een goed huwelijk: “Elkaar vrij laten en elkaar de ruimte geven om je eigen dingen te doen.”















