Pieter Jan in 't Veld (links) en Adri de Groot (rechts) bieden de heer en mevrouw Den Boer bloemen aan, mijnheer is het 500e lid van de Historische Vereniging Oud-Beijerland geworden. (foto: Jan Markx)
Pieter Jan in 't Veld (links) en Adri de Groot (rechts) bieden de heer en mevrouw Den Boer bloemen aan, mijnheer is het 500e lid van de Historische Vereniging Oud-Beijerland geworden. (foto: Jan Markx)

Historische Vereniging Oud-Beijerland schrijft 500e lid in!

Algemeen 1.766 keer gelezen

Oud-Beijerland - Nog net in 2023 heeft de historische vereniging in het Spuidorp, de heer Ad den Boer als het 500ste lid mogen verwelkomen. Vrijdag 22 december bezochten voorzitter Pieter Jan in ’t Veld en secretaris Adri de Groot het nieuwe lid en overhandigden ze namens de vereniging een bloemetje.

Volgens In ’t Veld is het hard gegaan met de aanwas van nieuwe leden. ‘April vorig jaar bereikte we de mijlpaal van het 400ste lid en nu zijn het er al 500.’

Mensen waarderen het wekelijks toesturen per mail van een historische foto met onderschrift.  ’Sommigen sturen de foto ook weer naar anderen, en zo raken steeds meer mensen geïnteresseerd in de historie van het eigen dorp,’ aldus Adri de Groot.

‘Daarbij ziet de vereniging kans het lidmaatschap op slechts € 10,-- te houden, waarvoor de leden ook nog eens elke drie maanden het huisorgaan “Beijerlandsche Berichten” ontvangen,’ vult in ’t Veld nog aan.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Crea Art Markt handmade in Tienvoet Actueel 2 uur geleden
Zowel woningeigenaren en huurders vinden bij het Energieloket Hoeksche Waard informatie.
Nieuw Energieloket helpt inwoners bij energie besparen en verduurzamen van de woning Actueel 3 uur geleden
foto; Sandra Barth
LAATSTE EDITIE AD REEDIJK – VETERANENTOERNOOI BIJ v.v. ’s-GRAVENDEEL Actueel 7 uur geleden 1
Afbeelding
Lintjesregen: 26 Hoeksche Waarders koninklijk onderscheiden Actueel 24 apr, 15:15
 Kreek in het dorp anno 1920.
Presentatie over kreek in ‘s-Gravendeel Actueel 24 apr, 13:45
De opening is een feit. Felicitaties en bloemen van René Peters voor Arie van Pelt. (foto: Conno Bochoven)
Wethouder René Peters opende kleinschalige vrouwenopvang Actueel 23 apr, 18:23

Uit de krant