Afbeelding

Nautische Dag Numansdorp bruist van activiteiten

Algemeen 2.487 keer gelezen

Numansdorp - De voorbereidingen zijn in volle gang voor weer een bruisende Nautische Dag in Numansdorp. Zaterdag 31 mei is het weer zover. 
Voorafgaand is er op donderdag 29 mei al de aftrap van de festiviteiten. Dan komt de Dorpshaven vanaf 13.00 uur tot leven met muziek en gezellige activiteiten: ‘It’s Elvis Time’. De toegang is gratis. Een ontspannen middag en avond aan het water.

Vrijdag 30 mei – Muziek en Meer

Vrijdag staat volledig in het teken van muziek en gezelligheid in het kader van een groots Apres Ski feest vanaf 20.00 uur in samenwerking met Roparunteam De Kippenrenners. Tickets kosten 15 euro. Geniet van liveoptredens. ttps://eventix.shop/cwzb8y2n 

Zaterdag 31 mei – Nautische Markt en Activiteiten

12:00: Start groot terras. 13:00–18:00: Hollandse Meezingmiddag. 20:00–01:00: Qmusic Het Foute Uur. Voorverkoop: €15, aan de deur: €20 https://eventix.shop/rbjmjtqd 

Zaterdag is de grote Nautische Marktdag in het centrum van Numansdorp, van 9 uur tot 16 uur. De winkelstraat en de omgeving van de dorpshaven worden gevuld met meer dan 100 kraampjes en er zijn vele activiteiten voor jong en oud, zoals de indrukwekkende modelschepen in het grote bassin bij de dorpshaven. Ontdek unieke producten, geniet van demonstraties en neem deel aan watersportactiviteiten. 

De Nautische dagen bieden een geweldige kans om samen met vrienden en familie te genieten van alles wat Numansdorp te bieden heeft. Of je nu een fervent watersportliefhebber bent of gewoon op zoek bent naar een gezellige dag uit, de Nautische dagen hebben voor ieder wat wils. Kom langs en ervaar zelf de gezelligheid aan de haven van Numansdorp. 

Gratis Rondvaarten Nautische dag Numansdorp

Tijdens de Nautische dag is ook Scouting Driestromengroep actief. Met het wachtschip “Volharding” worden weer gratis rondvaarten gedaan. Even rustig genieten van de natuur tussen de overige activiteiten op de Nautische markt. U vaart mee op een rondvaart van ongeveer een uur over het Hollands Diep en het Haringvliet. Aan boord zijn koffie, fris en versnaperingen verkrijgbaar. De afvaarten zijn om 10:30, 12:00, 13:30, 15:00 en 16:30 uur.

Aanmelden vooraf kan via email: wachtschip@driestromengroep.nl of bel, whatsapp of sms via 06 54742850. Ook tijdens de markt zijn toegangskaarten te krijgen bij de stand van Scouting Driestromengroep. Maximaal 50 personen per rondvaart en vol is vol.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Gouden en zilveren erepenning gemeente Hoeksche Waard.
Online publicatie over Hoeksche Waardse erepenningen uitgebracht Actueel 16 minuten geleden
Campolife directie Arnold Kriens en Gabi Van der Wege zijn trots op de twee nieuwe dealermerken: Hymer campers en Eriba caravans. (foto: pr)
Campolife verwelkomt HYMER campers en ERIBA caravans Actueel 21 minuten geleden
Slootjesles, kinderen onderzoeken waterdiertjes. (foto: pr WSHD)
Open Dag Waterschap Hollandse Delta op zaterdag 9 mei Actueel 39 minuten geleden
foto's: Heijblom Fotografie
Nieuw kunstgrasveld in Piershil vrijdag 1 mei geopend Actueel 48 minuten geleden
De lokale winkelier brengt sfeer in de straat.
Landelijke ‘Week van de Stenen Winkel’ ook in Strijen Actueel 2 uur geleden
Op zaterdag 12 september verandert de Hoeksche Waard opnieuw in één groot wandelparadijs. (Foto: Privé)
Wandel Feest Hoeksche Waard opent inschrijving Actueel gisteren

Uit de krant