Concentratie bij de schooljeugd. (foto's: pr 't Kraaienest en De Wegwijzer)
Concentratie bij de schooljeugd. (foto's: pr 't Kraaienest en De Wegwijzer)

Schaaklessen maken schooljeugd ‘t Kraaienest en De Wegwijzer enthousiast

Actueel 809 keer gelezen

Piershil - Op vrijdag 20 juni was het schaaktoernooi van ‘t Kraaienest en De Wegwijzer in Piershil. Rob Bedeaux heeft in de afgelopen maanden een aantal leerlingen van de beide scholen schaakles gegeven en vrijdag konden de leerlingen hun talenten laten zien. 

Opperste concentratie tijdens de wedstrijden en verschillende tactieken werden uitgeprobeerd. Bram Mourits uit groep 8 van De Wegwijzer ging er vandoor met de eerste prijs.

Iedere leerling kreeg een speciale sleutelhanger. Helemaal in stijl: de dames een koningin en de heren een koning. 

Analyseren en diep nadenken.....
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

foto: Jack van der Starre
Wederom geflatteerde nederlaag Heinenoord Actueel 7 uur geleden
Afbeelding
Koppeltijdrit Hoeksche Waard 2026: samen sportief op de racefiets of handbike Actueel 11 uur geleden
Afbeelding
Overdag geen wateronttrekking in Hoeksche Waard-noordwest Actueel 11 uur geleden
Het plan is gerezen om de molen weer te gaan uitrusten met een eigen buil. (foto: pr)
Crowdfundingsactie voor bloembuil molen Goidschalxoord Actueel 11 uur geleden
Petra van der Spek en haar vader René van der Spek. Petra heeft de dagelijkse leiding, maar ook vader René is nog altijd volop bij het bedrijf betrokken. (foto: Thecla Bovenberg-de Bree)
100 jaar Van der Spek Leather Goods: geleverd aan Koninklijk Huis, toch nét niet Koninklijk Actueel 18 aug, 15:55
foto: pr
Recreatieoord Binnenmaas ontvangt 100.000e bezoeker Actueel 18 aug, 15:35

Uit de krant