Afbeelding

Lezing Ton in ‘t Veen “Mantelzorgveteraan”

Actueel 676 keer gelezen

Numansdorp - Toen de vrouw van Ton in ’t Veen op haar 50e Alzheimer kreeg, veranderde zijn leven ingrijpend. Zes jaar lang stond hij dag en nacht voor haar klaar. Zijn ervaringen deelt hij in de lezing Mantelzorgveteraan — een inspirerend en herkenbaar verhaal voor iedereen die met zorg te maken heeft. 

U bent op woensdag 12 november van harte welkom om deze lezing te volgen bij Alerimus in de Buitensluis, Bernhardstraat 25 in Numansdorp. Om 13.30 uur is de inloop en om 14.00 uur start de lezing van Ton in ‘t Veen. Na de lezing is er nog gelegenheid om met elkaar door te praten. 

U kunt zich aanmelden voor deze lezing via Simone Schell: sschell@alerimus.nl. Meer info via: www.tonintveen.nl. Iedereen is van harte welkom om deze lezing bij Alerimus bij te wonen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

(archieffoto Daan Barnhoorn)
29e Jaarmarkt Oud-Beijerland boordevol activiteiten Actueel 17 uur geleden
Koen Taselaar. (foto's: pr Stedelijk Museum Schiedam)
Kleurrijke kunst Koen Taselaar volgend voorjaar in Stedelijk Museum Actueel 19 uur geleden
Afbeelding
Buren Wandeltour laat inwoners kennismaken met Piershil Actueel gisteren
foto: pr
Ga eens langs bij repetitieavond koor Euphonia Actueel 4 sep, 18:14
Afbeelding
Wijziging route Oud-Beijerland Oldtimerrit Actueel 4 sep, 17:35
foto: pr
Albert Zeef 50 jaar lid van HW VOKAAL Actueel 4 sep, 14:13 1

Uit de krant