foto: pr
foto: pr

Fortuna Be Quick verzuimt door te drukken

Actueel 488 keer gelezen

Goudswaard - Afgelopen zaterdag kwamen NTVV en Fortuna Be Quick in Nieuwe Tonge niet verder dan een gelijkspel. Evenals vorige week verzuimde de L.A.W. Tol formatie al halverwege de partij de spreekwoordelijke nekslag uit te delen. Reeds in de tweede minuut overrompelden de Hoeksche Waarders hun Flakkeese opponenten door brutaal de leiding te nemen. Op aangeven van Jacco Vink haalde Thomas Gennissen de trekker over: 0-1.

De bezoekers mochten na een kwartier niet mopperen dat de inderhaast opgetrommelde arbiter de bal niet op de stip legde na een robuuste verdedigende actie van Jesse Colijn jegens Lars Hollaar. Keeper Davy Schellevis was de grote man aan de kant van het aanvallend onmachtige NTVV door onder anderen Thimo Herrewijnen, Jacco Vink en Thomas van Peperstraten van scoren af te houden.

Na de thee kwam thuisclub NTVV veel feller uit de kleedkamer en drong de bezoekers op eigen helft terug. In de 60ste minuut bleef de bal in het strafschopgebied van Fortuna Be Quick hangen en liet Lars Hollaar doelman Bryan Huijzers met een halve omhaal kansloos: 1-1. Beide ploegen kregen mogelijkheden op de volle winst, maar na 90 minuten bleek dit de eindstand. 

Basisopstelling: Bryan Huijzers, Wouter Bijl (60’ Nick van Prooijen), Jesse Colijn, Ricardo Hoogwerf, Rick Wijnbeek, Sander van der Giesen (75’ Nils van Prooijen), Lennard Munne (68’ Mark van Gilst), Thomas van Peperstraten, Thomas Gennissen, Jacco Vink, Thimo Herrewijnen.

tekst: Sander Schilperoort

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Samen naar school klas start op IKC de Wereld op Noord. (foto: ADFotografie@2015)
Nieuwe SNS-klas IKC De Wereld biedt extra ondersteuning Actueel 9 uur geleden
archieffoto
Bridgeclub Mijnslemland start beginnerscursus in Dorpshart Actueel 9 uur geleden
De BuurtAED komt te hangen aan een buitenmuur in de wijk en is dan dag en nacht bereikbaar.  (archieffoto MdN)
BuurtAED-actie in Nieuwe Haven Strijen groot succes Actueel 10 uur geleden
De stichting Hoeksche Waardse Veteranen zorgt ervoor dat de medailles volgens de officiële draagwijze worden opgemaakt. (foto: pr)
Veteranen Café Hoeksche Waard: samenkomen, herinneringen delen en nieuwe ontmoetingen Actueel 12 uur geleden
Het geheim van hun lange en gelukkige huwelijk: "Gezelligheid met elkaar opzoeken en vooral doorgaan."  (foto: gem. Hoeksche Waard)
Echtpaar Wiendels-van der Munnik uit Oud-Beijerland viert diamanten huwelijk Actueel 13 uur geleden 2
foto: Jack van der Starre
Eindelijk winst voor Heinenoord in 5e oefenwedstrijd Actueel 14 uur geleden

Uit de krant