De keuze is reuze,.......
De keuze is reuze,.......

Verkoop van oude & leuke spullen in Westmaas 28 en 29 augustus

Actueel 365 keer gelezen

Westmaas - Ze was al eens groter gaan wonen om alles kwijt te kunnen maar nu moet er toch echt geruimd gaan worden. Aan de Beneden Nieuwstraat in Westmaas (tegenover de boerderij nr. 3) staat de schuurdeur van Hanneke van der Giesen op 2 dagen, vrijdag 28 en zaterdag 29 augustus, van 10.00 tot 15.00 uur open. 
Ook de tuin is ingericht om de vele oude kastjes, schalen, manden, schilderijlijsten, krukjes, serviesgoed, potten enz. die in 30 jaar verzameld zijn, te verkopen.
‘Kom gerust kijken, de koffie staat klaar,’ nodigt Hanneke iedereen van harte uit.

Elk jaar struint ze in Frankrijk in de Dordogne alle markten af. ‘En alles wat ik leuk vind koop ik’, zegt ze, ‘een fantástische sport. Elke keer zit de auto weer propvol. Maar het wordt echt te gek, dus nu ga ik, met pijn in m’n hart, toch proberen zo veel mogelijk spullen te verkopen.’ 

Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Taart van wethouder Boogaard voor vader en dochter René en Petra van der Spek. Van der Spek Lederwaren viert haar 100-jarig bestaan. (foto: Arie Kievit)
Felicitaties voor het 100-jarig bestaan Van der Spek Leather Goods Actueel 4 uur geleden
De keuze is reuze,.......
Verkoop van oude & leuke spullen in Westmaas 28 en 29 augustus Actueel 8 uur geleden
Schilderij van Hilde van Mastrigt.
Expositie ‘Kijken en zien in de Hoeksche Waard’ in Klein Profijt Actueel 11 uur geleden
Afbeelding
Muziekvereniging Wilhelmina organiseert weer Bingomarathon Actueel 11 uur geleden
Naast uiteraard paardrijlessen is er veel te doen voor de jeugd. Rechts staat Myriam, 4e van links Lindsy. (foto: Conno Bochoven)
‘Omgaan met paarden is goed voor ontwikkeling van een kind’ Actueel 12 uur geleden 1
foto: Arie Kievit
Echtpaar Groenenberg-Leeuwenburgh uit Zuid-Beijerland viert diamanten huwelijk Actueel 12 uur geleden 32

Uit de krant