foto: pr SHO
foto: pr SHO

Zwarte Pijl neemt penalty’s beter dan SHO

Actueel

Oud-Beijerland - Nadat SHO er op miraculeuze wijze in was geslaagd om achter winnaar FC Binnenmaas alsnog tweede te worden in de poule en zo door te gaan naar de volgende ronde werden de wit/zwarten gekoppeld aan Zwarte Pijl.

De Rotterdammers staan op de derde plaats in 3F met 10 punten uit vier wedstrijden en staan daarmee op gelijke hoogte met ESTO, in de vorige twee seizoenen tegenstander van SHO.

Na het goede resultaat van vorige week tegen Unitas’30, een 3-0 overwinning, kwam SHO goed uit de startblokken met gelijk al het openingsdoelpunt gemaakt door Everlon Zimmerman. Helaas lukte het niet om er gelijk op en over te gaan. Al snel kwam Zwarte Pijl langszij en kregen kort daarna een penalty te nemen die knap door doelman Levi Stroebel, vervanger van de nog geblesseerde Robin Boot, werd gekeerd.

Na een half uur ontsnapte SHO aan een achterstand toen een Rotterdamse treffer wegens buitenspel werd afgekeurd. In de tweede helft kreeg Bart van Eck een gele kaart waardoor hij voor tien minuten op de strafbank moest plaatsnemen. De thuisclub kreeg opnieuw een strafschop te nemen die dit keer wel werd benut: 2-1.

Met nog een aantal wissels moest SHO proberen om een flater, zoals precies een jaar geleden op bezoek bij ESTO in Bodegraven (2-0 verlies), te voorkomen. Kort voor tijd maakte Joost van Eck alsnog de 2-2. Daarna volgde een noodzakelijke strafschoppenserie.

SHO mocht beginnen en achtereenvolgens Ferdinand Römelingh, Aron van Schaik, Joost van Eck, Nathan Bernadina en Smally Lake schoten raak evenals het kwintet van de tegenstander. Boris Wolfs nam de zesde van SHO en miste helaas waarna het matchpoint door Zwarte Pijl werd verzilverd.

Opstelling SHO:

Levi Stroebel; Boris Worms, Rowdy Rijsdijk, Aron van Schaik, Ferdinand Römelingh, Bart van Eck, Everlon Zimmerman, Joost van Eck, Mark Jacobs, Nathan Bernadina, Thomas de Looff. 
Wissels: Smally Lake voor Thomas de Looff

Nathan Bernadina voor Hassan Alsafory

Ikai Muhamad voor Everlon Zimmerman

Tygo Schouten voor Rowdy Rijsdijk

Hussein Ali voor Mark Jacobs

Doelpunten:

02’ 0-1 Everlon Zimmerman

08’ 1-1

56’ 2-1

85’ 2-2 Joost van Eck

Kaarten: Scheidsrechter Stanley van Lith had geel voor Bart van Eck

24-10 RVVH - SHO

Zaterdag weer competitievoetbal met voor SHO de uitwedstrijd tegen RVVH. De Beijerlanders waren tot dusver nog weinig succesvol op het gerenoveerde Ridderkerkse sportpark. Tweemaal werd van de blauw/wit gestreepten verloren, in het seizoen 20/21werd het 6-0 en een jaar later 2-0. De nacompetitiewedstrijd tegen Heerjansdam einde seizoen 23/24 ging met 4-0 de mist in. Tijd voor revanche en doelpunten! Aanvang 14.30 uur.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

De schriftelijke vragen zijn ingediend door Vincent Rietvelt, raadslid en Nina van Harten, burgerlid PRO Hoeksche Waard. (foto: pr)
PRO Hoeksche Waard: Wat kan wèl met Oud&Nieuw? Actueel 38 minuten geleden
Afbeelding
Juf Trea 40 jaar in het onderwijs Actueel 42 minuten geleden
foto: pr
Bowls Kampioenschap Regio Rijnmond Actueel 52 minuten geleden
foto: pr SHO
Zwarte Pijl neemt penalty’s beter dan SHO Actueel 58 minuten geleden
Afbeelding
Kindertheaterweek in Ludiek/Strijen met “Frommel wil vlinder worden” Actueel 58 minuten geleden
foto: pr
Ladies steken handen uit de mouwen Actueel 1 uur geleden

Uit de krant