Afbeelding
ehbo ver. 's-Gravendeel

Reanimatie cursus voor mensen zonder EHBO diploma

Evenement 67 keer gelezen

‘s-Gravendeel - De EHBO-vereniging ’s-Gravendeel start een reanimatiecursus in oktober voor mensen zonder EHBO-diploma, bij voldoende aanmeldingen.

Deze cursus vindt plaats in het Zorgcentrum aan het Weegje. Kosten: € 40,-- per persoon inclusief koffie of thee in de pauze. (op basis van vooruitbetaling).

Bij meerdere aanmeldingen komt er mogelijk nog een cursus.

Aanmelding is mogelijk via het https://reanimatiecursus.hartstichting.nl/cursus/18861?q=true 

of via ehbosgravendeel@hotmail.com o.v.v. volledige naam, geb. datum, adresgegevens en telefoonnummer.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Reanimatie cursus voor mensen zonder EHBO diploma Evenement 15 minuten geleden
Sandra Bolkenbaas (links) met Annemarie van Es van Yuverta met het nieuwe boek. Samen met haar en directeur Humphrey Tellings organiseerde Sandra het event begin september. (foto's: privé)
Nuttig Overstap Doeboek maakt overstap naar de middelbare school makkelijker Actueel 29 minuten geleden
Afbeelding
PLANTEN EN ZADENRUILMIDDAG ZATERDAG 19 SEPTEMBER Actueel 1 uur geleden
archieffoto
Populaire POP-UP Kledingbeurs dit jaar in Puttershoek Actueel 1 uur geleden
Afbeelding
Coby de Oude-Floor exposeert in Gedachteniskerk Actueel 1 uur geleden
Spannend en opwindend gebeuren voor Marit Bijl, een eerste boek uitbrengen. De eerste reacties zijn al binnen en die zijn ronduit positief. (foto: privé)
‘Ik hoop dat kinderen die kampen met donkerte er iets aan hebben’ Actueel 22 uur geleden

Uit de krant