Musical Souvenir is een uniek orkest dat zich volledig richt op meeslepende film- en musicalmuziek.
Musical Souvenir is een uniek orkest dat zich volledig richt op meeslepende film- en musicalmuziek. Privé

Orkest Musical Souvenir te gast bij MaasMuziek

Actueel 1.465 keer gelezen

Puttershoek - Op zaterdag 1 november organiseert MaasMuziek een nieuwe editie van het concertconcept MaasMuziek meets. Deze editie belooft een heel bijzondere te worden, want dit keer is het orkest Musical Souvenir uit Capelle aan den IJssel te gast: MaasMuziek meets Musical Souvenir.

Musical Souvenir is een uniek orkest dat zich volledig richt op meeslepende film- en musicalmuziek. Het orkest bestaat uit zo’n 50 enthousiaste muzikanten en heeft een bijzondere bezetting van strijkers, houtblazers, koperblazers, saxofoons, harp en slagwerk. Onder leiding van dirigent Bram Soentjens brengen zij een warm, rijk en indrukwekkend geluid dat het publiek moeiteloos meeneemt op een muzikale reis. Het harmonieorkest van MaasMuziek brengt samen met dirigent Paul Langerman een andere programma, met daarop onder andere het werk Hymn of the Highlands van Philip Sparke.

Met de musicalmuziek van Musical Souvenir en de harmonieklanken van MaasMuziek staat u een gevarieerde en boeiende concertavond te wachten.

Datum: zaterdag 1 november
Locatie: Gereformeerde Kerk, Rembrandtstraat 1, Puttershoek
Aanvang: 19.45 uur, zaal open 19.15 uur
??Toegang: € 7,50 – reserveer via concert@maasmuziek.nl of anders voor het concert aan de deur te verkrijgen

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

foto: pr
Gratis bijeenkomst voor mantelzorgers in Open Waard Actueel 10 uur geleden 1
Met elkaar vormden de leerlingen het getal 100. (foto: pr)
Feest op 100-jarige school De Wegwijzer Actueel 11 uur geleden
foto: pr
PRAISE OP DE WURF, avond vol aanbidding, hoop en ontmoeting Actueel 12 uur geleden
Bärry van Haaff-Schmidt. (15-02-1943 - 22-05-2026) 'Lieve mensen, ik heb een prachtig leven gehad', staat er op haar rouwkaart.
Overlijden Bärry van Haaff-Schmidt betekent afscheid van sociale duizendpoot Actueel 12 uur geleden 5
De 5 Leidse studenten wonnen een prestigieuze prijs. Rechts staat Kevin, 3e van rechts Jarod. (foto: privé)
Hoekschewaardse bollebozen in de prijzen met Hackathon Actueel 14 uur geleden
(foto: Thecla Bovenberg-de Bree)
Eerste overhandiging van het boek ‘De avonturen van Flippy de blusrobot’ Actueel 15 uur geleden

Uit de krant