Moises Navarro heeft de gelijkmaker binnengeschoten, 1-1.  (foto: pr SHO)
Moises Navarro heeft de gelijkmaker binnengeschoten, 1-1. (foto: pr SHO)

SHO niet opgewassen tegen koploper sv Poortugaal

Actueel

Oud-Beijerland - Na het inhaalweekend van vorige week waarin SHO even op adem kon komen na de 3-1 nederlaag bij het Haagse Quick werd de competitie zaterdag 29 november hervat met de thuiswedstrijd tegen koploper sv Poortugaal. 

Slechts eenmaal eerder was sv Poortugaal voor de competitie te gast op de Kikkershoek en dat was in het seizoen 2018-19, meteen in de eerste jaargang na de fusie met Oude Maas. Bij die in april 2019 gespeelde wedstrijd, die eindigde in 1-2, waren van de huidige SHO selectie alleen Rowdy Rijsdijk en Danny Kerpel van de partij. Voor Danny Kerpel duurde die wedstrijd maar 32 minuten toen hij na zijn tweede gele kaart moest inrukken. En precies deze twee genoemde spelers moesten nu vanwege kwetsuren toekijken. 

SHO begon het duel met één debutant, Danny Groos die eerder ook al speelde in het oefenduel Spijkenisse (4-3) startte nu als centrale verdediger. 

Vanaf de aftrap lieten de gasten zien waarvoor zij naar Oud-Beijerland waren gekomen en binnen een paar minuten hadden zij al een kwartet corners, zonder verder positief resultaat, afgedwongen. Nog net binnen het kwartier gebeurde wat al even in de lucht hing en dat was de 1-0 voorsprong voor Poortugaal door een kopbal van Milan van den Berg. SHO had daar tot dan slechts een te slap schot van Bas van Baardewijk tegenover gesteld. Poortugaal bleef dicteren maar verzuimde om de voorsprong te vergroten en moest beducht blijven op de uitvallen van SHO. 

Na een klein half uur brak Moises Navarro door de afweer van de gasten en liet met een mooi schot doelman Nootenboom kansloos: 1-1. Het eerste doelpunt voor SHO van de van Sparta amateurs overgekomen middenvelder die vorig seizoen in hetzelfde doel de aansluitingstreffer (2-1) maakte voor de Rotterdammers. Bas van Baardewijk was even later dichtbij een voorsprong voor SHO maar de keeper greep goed in zodat met 1-1 kon worden gerust. 

Twee ongewijzigde elftallen voor het tweede bedrijf waar na een minuut of tien de bal op stip ging wegens hands in het strafschopgebied van SHO. Sven Breukhoven pakte de meevaller voor zijn ploeg, zo kort voor Sinterklaas, feilloos uit: 1-2. Via Dedier Bos kreeg SHO nog twee mogelijkheden om weer op gelijke hoogte te komen maar een vrije trap van net buiten de zestien verdween over het doel en een laag ingeschoten bal in de korte hoek werd door Nootenboom gepakt. 

Op driekwart van de strijd maakte Morris de Hoog 1-3 waarmee de punten voor Poortugaal wel binnen waren en Bradley el Idrissi zorgde kort voor tijd voor de 1-4 eindstand. 

Opstelling SHO: Niels Steehouwer; Bjorn van der Post, Aron van Schaik, Danny Groos, Ferdinand Römelingh; Moises Navarro, Bart van Eck, Joost van Eck, Bas van Baardewijk; Rashid Browne, Dedier Bos 

Wissels: 59’ Jeroen Eikelenboom voor Moises Navarro 

70’ Dylan de Vroed voor Danny Groos 

70’ Dejan de Feiter voor Bjorn van der Post 

81’ Rik Schouten voor Bas van Baardewijk 

Doelpunten: 

14’ 0-1 Milan van den Berg 

28’ 1-1 Moises Navarro 

55’ 1-2 Sven Breukhoven (strafschop) 

66’ 1-3 Morris de Hoog 

83’ 1-4 Bradley el Idrissi 

Kaarten: Scheidsrechter Luc Baars had alleen gele kaarten voor de SHO kant van de acteurs t.w. Dedier Bos, Bart van Eck, Joost van Eck, Ferdinand Römelingh en trainer Ed Kruijthof. 

06-12 Heerjansdam - SHO 

Zaterdag weer een regioderby met de uitwedstrijd tegen Heerjansdam, aanvang 14.30 uur. De laatste wedstrijd van 2025, SHO - FC ‘s Gravenzande zal op zaterdag 13 december beginnen om 14.00 uur! 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Officiele opening van het nieuwe kunstgrasveld bij Fortuna Be Quick. (foto: Arie Kievit)
Nieuw kunstgrasveld Fortuna Be Quick feestelijk geopend Actueel 1 uur geleden
foto: pr Hoeksche Waard Actief
Wethouder opent expositie Cultuurprijs Hoeksche Waard 2026 Actueel 2 uur geleden
Foto van de voorstelling Berend Boekenvreter bij RHO toneel in Numansdorp. (foto: pr Hoeksche Waard Actief)
KinderTheaterWeek in de Hoeksche Waard in volle gang Actueel 3 uur geleden
In de nieuwe opzet van kerkelijk centrum Maranatha lukt het niet de meer dan een eeuw oude bibliotheekvoorziening een plek te bieden. (foto: Conno Bochoven)
Christelijke bieb Maranatha zoekt dringend nieuwe ruimte Actueel 6 uur geleden
Leerling molenaar Daniel ‘t Lam. De jonge, vrijwillige molenaar laat samen met Jesse in 't Veld zien hoe zij dit eeuwenoude ambacht in leven houden.
Puttershoekse molenaars op Duitse tv Actueel 8 uur geleden 1
Nookie is het wit-zwarte konijn en Mimi is zwart. (foto: pr De Dierenstee)
Leuk konijnenkoppel Mimi en Nookie gaat graag samen op ontdekkingstoer Actueel 8 uur geleden

Uit de krant