foto's: pr Stichting Sportpromotie Piershil.
foto's: pr Stichting Sportpromotie Piershil.

Padelbanen Piershil officieel geopend

Actueel 370 keer gelezen

Piershil - Onder grote belangstelling zijn vrijdag 17 juli de Piershilse padelbanen officieel geopend, met een demonstratie en een clinic van enkele regionale topspelers.

De belangstelling voor padel is in Piershil zo groot dat er nu al een ledenstop is. Het beoogde aantal van 100 leden was al ruim voor de opening gehaald. Nieuwe leden kunnen zich wel aanmelden, maar komen voorlopig op de wachtlijst.

Na de fusie tussen de voetbalvereniging SV Piershil en Goudswaardse Boys tot Fortuna Be Quick en de daarmee gepaard gaande verhuizing naar Goudswaard, zet de stichting Sportpromotie Piershil zich in voor het behouden van buitensport in Piershil. Inmiddels lig er op het voormalige trainingsveld van de SV Piershil een pannakooi en 2 padelbanen.

De Stichting Sportpromotie zorgt er ook voor dat recreatief voetbal op het terrein van de voormalige SV Piershil mogelijk blijft, het eerste veld blijft behouden voor veteranen, jeugd en vrouwenvoetbal. Hier ligt nog wel een uitdaging: om dit ook in de wintermaanden mogelijk te maken moeten er nog wel lichtmasten rond het veld geplaatst worden.

Ook organiseert de stichting in de oude kantine allerlei activiteiten, zoals klaverjasavonden, jamsessies en om de week op vrijdag een “weekafsluiter”.

Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

V.l.n.r. Johan Roobol, Jacco Sondaar, Henk van Etten, Steven Corijn, Ed Lafeber en <a href=
Gulle gift Haringparty voor Hospice en Odensehuis Actueel 9 uur geleden 1
foto: pr SKHW
Shantykoor De Hoeksche Waard was alweer in Zwijndrecht Actueel 10 uur geleden
foto's: pr Stichting Hoeksche Waardse Veteranen.
Veteranen BBQ brengt bijna 100 mensen samen: “Hier ontstaat de verbondenheid waar het om draait” Actueel 12 uur geleden
Afbeelding
Na recordpiek stabiliseert goudmarkt Actueel 15 uur geleden
De dubbele rij essen (centraal op de foto) staat op de nominatie om gekapt te worden. (foto: Arie Pieters)
Protest tegen kap bijna vijftig essen Maasdamseweg Actueel 15 uur geleden 1
foto: Jeffrey Groeneweg
Echtpaar Wildenberg-Moller uit Oud-Beijerland viert briljanten huwelijksjubileum Actueel 15 uur geleden 1

Uit de krant