
Feestelijke opening Parkinson Café Hoeksche Waard op 24 september
Actueel 138 keer gelezenOud-Beijerland - In vervolg op de succesvolle start van Ping Pong Parkinson bij tafeltennisvereniging (TTV) Sorry in Oud-Beijerland is het initiatief geboren ook te starten met een Parkinson Café voor de Hoeksche Waard. Dit idee is verder uitgewerkt met de Parkinson vereniging Nederland, die de volle medewerking verleent aan dit initiatief.
Zo krijgt de Hoeksche Waard een eigen plek voor mensen die direct of indirect met Parkinson te maken hebben. Het initiatief wil bijdragen aan meer contact, informatie en onderlinge steun dichtbij huis.
In het land zijn al ongeveer 80 Parkinson cafés. Doel is een laagdrempelige en veilige ontmoetingsplek voor mensen met Parkinson(isme), hun partners, mantelzorgers, familie, vrienden en zorgverleners.
Kom kennismaken en luisteren naar inspirerende verhalen, wissel ervaringen uit en ontmoet elkaar in een ontspannen sfeer. Voor de startbijeenkomst van het Parkinson Café Hoeksche Waard is als spreker een ergotherapeut uitgenodigd, die praktische tips zal delen om het dagelijkse functioneren wat makkelijker te maken.
Tevens is info aanwezig over de mogelijkheden van Ping Pong Parkinson (PPP) bij TTV Sorry (elke woensdag vanaf 15.15 tot 16.45 uur) .
Meer info via: secretaris@ttvsorry.nl.
Parkinson Café Hoeksche Waard is gevestigd in sporthal Het Paradijs aan de Wiardi Beckmanstraat 32 in Oud-Beijerland. Inloop 24 september vanaf 14.30 uur, aanvang 15.00 uur.
Voel je welkom. Toegang gratis. Koffie/thee staat klaar. Gratis parkeren.
Graag wel tevoren aanmelden via: info@parkinsoncafehoekschewaard.nl















