
Bodychange: persoonlijke begeleiding als succesformule
Algemeen 1.269 keer gelezen‘s-Gravendeel - Lekker sporten en aan je fitheid, uithoudingsvermogen of ‘shape’ werken en daarbij vakbekwame ondersteuning krijgen? De ’s-Gravendeelse sportstudio Bodychange zorgt voor die professionele en persoonlijke begeleiding. Zeven trainers staan klaar om aan de slag te gaan met iedereen die zijn of haar (sportieve) doelen wil halen.
,,Persoonlijke aandacht is waar het bij ons om draait. Samen met de sporter bepalen we waar we naartoe willen werken. Wil diegene afvallen of juist aan kracht of inhoud winnen? Daar gaan we dan gezamenlijk mee aan de slag, waarbij het bij ieder bezoek een verrassing is welk programma we gaan draaien. Geen work-out is hetzelfde’’, vertelt Niek van Haaften, samen met Helma van Egmond sinds twee jaar eigenaar van Bodychange dat intussen bijna tien jaar bestaat. ,,Het is ooit begonnen met een bootcamp in de tuin, nu staan we voor personal training en coaching en geven we ook groepslessen.
Het pand aan de Mijlweg in ’s-Gravendeel, dat sinds kort is uitgerust met een nieuwe pui, is zes dagen in de week open en beschikt over ruimtes voor de work-outs en de groepslessen. Niek: ,,Zowel binnen als buiten, met bootcamp, kidsboksen, boxing bootcamp, kickboksen, spinning en krachttraining maar ook barre, een op ballet gebaseerde dance-workout. Er zijn plannen om in de nabije toekomst ons programma nog verder uit te breiden. Bootcamp geven we overigens in Puttershoek en Strijen.’’
Een belangrijk aspect bij de individuele begeleiding is ook de ondersteuning bij de voeding die Bodychange biedt. ,,We werken daarbij met de voedingsapp Vytal’’, legt Niek uit. ,,Dagelijks is er een persoonlijk menu samengesteld, gebaseerd op de energiebehoefte van die specifieke persoon en helemaal afgestemd op zijn of haar wensen en doelstellingen. Bij de gerechten staan ook de benodigde ingrediënten en bereidingswijzen. Ook daarin zorgen we voor persoonlijke begeleiding.’’
Body Change
Mijlweg 23 D
3295 KG ’s-Gravendeel
Niek van Haaften
06- 83235906















