Wereldkampioen Thaise massage: Pinfa Robbemont uit 's-Gravendeel !! (foto: privé)
Wereldkampioen Thaise massage: Pinfa Robbemont uit 's-Gravendeel !! (foto: privé)

Pinfa Robbemont wereldkampioen Thaise massage

Algemeen 1.207 keer gelezen

‘s-Gravendeel  – Pinfa (Fa) Robbemont is 1e geworden bij het wereldkampioenschap Thaise massage georganiseerd door de internationale organisatie ‘Nuad Thai en Spa’ op 31 oktober in de Japanse hoofdstad Tokyo.

In juli van dit jaar was Pinfa al Europees kampioen geworden en daardoor geplaatst als kandidaat om mee te doen aan deze competitie. In de aanloop naar het kampioenschap heeft Fa getraind met vriendin en collega masseuse Pim Hijna, zij zou ook haar ‘model’ zijn tijdens de wedstrijd. 
Maar één dag voor de finale werd meegedeeld dat de modellen door de organisatie middels loting werden toegewezen, dus lichte paniek. En ook het deelnemersveld was indrukwekkend, de meeste mensen hebben een eigen massage-school. Maar tijdens de precies 50 minuten durende finale wist Pinfa de jury te overtuigen van haar vakkundigheid, originaliteit en souplesse. Ze pakte de eerste prijs en mag zich wereldkampioen Thaise massage noemen.

Pinfa Robbemont woont in ’s-Gravendeel en is ondanks deze titel gewoon aan het werk in haar massagepraktijk FaSiam aan de Avenue Carnisse 14 in Barendrecht.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Els Leeuwenburgh is blij met haar nieuwe B&B 'Onder de molen'. (foto: Arie Pieters)
Nieuwe B&B in Puttershoek: ‘Onder de Molen’ Actueel 19 minuten geleden
V.l.n.r. Johan Roobol, Jacco Sondaar, Henk van Etten, Steven Corijn, Ed Lafeber en <a href=
Gulle gift Haringparty voor Hospice en Odensehuis Actueel 12 uur geleden 1
foto: pr SKHW
Shantykoor De Hoeksche Waard was alweer in Zwijndrecht Actueel 13 uur geleden
foto's: pr Stichting Hoeksche Waardse Veteranen.
Veteranen BBQ brengt bijna 100 mensen samen: “Hier ontstaat de verbondenheid waar het om draait” Actueel 14 uur geleden
Afbeelding
Na recordpiek stabiliseert goudmarkt Actueel 18 uur geleden
De dubbele rij essen (centraal op de foto) staat op de nominatie om gekapt te worden. (foto: Arie Pieters)
Protest tegen kap bijna vijftig essen Maasdamseweg Actueel 18 uur geleden 1

Uit de krant