
Shantykoor De Hoeksche Waard in voorprogramma ‘Van smartlap tot opera’
Actueel 131 keer gelezenRegio - Als de mensen er lucht van krijgen en het weer werkt mee… dan halen de liefhebbers hun klapstoeltjes en picknickkleedjes uit de schuur en gaan ze naar de Koeweide in Rotterdam-Crooswijk. Ook dit jaar was dat weer het geval op zondagmiddag 31 mei.
Het bekende gratis toegankelijke openluchtconcert van “Smartlap tot Opera” werd uitgevoerd door zo’n 150 zangers en muzikanten voor deze gezellige meezingmiddag. Het was alweer de 17de editie van het evenement. Paula en Anny van Wanrooy, de zusjes van Wanrooy, waren ook dit jaar uiteraard weer van de partij bij het openluchtconcert.
Muziek maken en zingen… het Shantykoor De Hoeksche Waard onder leiding van Paula van Wanrooy kan daar prima mee overweg. Speciaal was dat het door Paula geleide populaire Shantykoor in het voorprogramma optrad. Het koor kreeg veel bijval van het publiek.















