
Hardlooptrainer Harry Gerritsen neemt afscheid van z’n lopers
Algemeen‘s-Gravendeel - Harry Gerritsen, van origine afkomstig uit Puttershoek, maar al jaren woonachtig en actief in ’s-Gravendeel. Wellicht kennen velen hem nog als oud spits van de voetbalvereniging ‘s-Gravendeel, als DJ van Bright Selection / Alcazar, basketbaltrainer van Rebound en BOB of als coach bij atletiekvereniging Fortius.
Bij de verschillende hardloopevenementen is hij speaker en natuurlijk bij de bekende Seuterloop in z’n eigen dorp. Minder bekend is dat hij al vele jaren (17 jaar in totaal) de trainer is van een hardloopgroep, die in en om ’s-Gravendeel traint.
Na jarenlang zelf actief te hebben deelgenomen, was dit door een versleten knie niet meer mogelijk voor Harry. Nu is de tijd aangebroken, om definitief te stoppen met de wekelijkse training.
Woensdag 8 januari hebben de actieve lopers van nu, en oud-lopers die onder hem trainden, hem in het zonnetje gezet en bedankt voor zijn jarenlange inzet.
(tekst: Arie Pieters)















